Hadise ve Milla – Aşk Kaç Beden Giyer?

24 Ekim 2011 Pazartesi
Slogan çok hoşuma gitti.Ayrıca kıyafetlerde çok hoş.Fiyatlar makul.Trendyolda şu an satışta bakmadan geçmeyin derim. Bu da bu gece 'O Ses Türkiye' programında giydiği elbise.Renk seçenekleri de oldukça geniş.Aksesuarlar ve ayakkabılar da satışta.

...

20 Ekim 2011 Perşembe

Yok Böyle Dans Kıyafetleri

17 Ekim 2011 Pazartesi
Dün sonunda dans programımıza kavuştuk.Şahsen bu seneki ünlüleri geçen senekiler kadar iddialı bulmadım.Özge Ulusoy iyiydi.Altay'ı izleyemedim.Diğerleride kötüden halliceydiler.Aşkın Nur Yengi'nin cepten çekilmiş performansı gayet başarılıydı.Şaşırdım:)Ayrıca Aydın'a o güzelim yetenekli partnerin düşmesine çok üzüldüm, kız çok başarılı.Gerçi nette Aydın elendikten sonra onu İlhan Mansız'ın partneri yapacakları konuşulıyor.Hak veriyorum.Şimdi kıyaferlere bakalım.
Gecenin onur konuğu Adriana Lima gerçekten 3 elbisesiyle de çok hoştu.Mavi elbisesine bayıldım öldüm ,bittim.Bunun yanında Kırmızı elbiseside çok hoştu.Dans performansındaki elbisesi ise Özgür Mansur imzası taşıyor.Özgür Mansur elbiseleri için tıkla


 İvana Sert acaba burada elbisesine el atmışmı gerçekten merak ediyorum.Rengi çok yakışmış.Ayrıca makyajına bayıldım.
 Özlem Yıldız'ın ten rengi ve elbisenin rengi çok uyumlu.


 Burcu Esmersoy'un tulumu Atıl Kutoğlu imzalı.Ben kendine pek yakıştıramadım.Biraz göbekli göstermiş.
 Cha cha cha kıyafeti tabii.Aynı tarz.Ama pembe daha hoş.


 


Azra Akın'ın elbisesi begüm Salihoğlu'na ait  üst kısmını çok beğendim. Facebook sayfası için burdan http://www.facebook.com/pages/begumsalihoglu/296687288471.Ayrıca Hanzade Durmuş'un elbisesi felaketti.Bir acaip durmuştu üstünde.
Not:Fotoğrafların bazıları www.acunn.com'dan alınmıştır.

Hediye Kazanmak İsteyenler

burdan tıktık

Hazal Kaya'dan Yepyeni Resimler

13 Ekim 2011 Perşembe
Hazal Kaya , Ayşe Arman ile bir röportaj yapmış buyrun burada
Resimleride gerçekten eğlenceli olmuş.Yepyeni fotolar...

Hediye Kazanmak İsteyenler

burdan

Hediye Kazanmak İsteyenler

10 Ekim 2011 Pazartesi
burdan

Gezi Günlüğü Episode 1

 Bu yaz gerçekleştirdiğim Avrupa seyahatimden ganimetler konulu postumu gururla sunarım.:)Çok güzel uzun ve eğlenceli bir geziydi benim için.Tam 20 şehir ,13 ülke gezdik.Bunlarda oralardan aldıklarım.Gittiğim gördüğüm yerlerle ilgili bilgileri de paylaşmak istiyorum sizinle o nedenle bu episode 1.

 İspanya gerçekten tam alışveriş yapmak için gidilecek bir yer.Bir ayakkabılar vardıki anlatılmaz yaşanır.Benim gibi 35 numaralar bayram etti.Bu kırmızı ayakkabının pembesini de almadığıma çok pişman oldum.Zira fiyatı sadece 9 eurodu:( Kendileri Madrid'ten ve aslında fotoda göründüğünden daha pırıl pırıl ışıldayan değişik bir deriye sahip.
 Bu rengine aşık olduğum çanta.H&M 'den .Sanırım Türkiye'de de bulunabilir.Daha 3 rengi vardı yanlış hatırlamıyorsam.20 Euro ve Paris'den
 Benim gibi fiyonk delisi için kaçırılmaz bir ayakkabıydı.Renginede bayıldım.Bu da Madrid'den ve 15 euro
 Bunlara bayılıyorum ceketlereime ve trençkotlarıma takıyorum.Paris,Madrid,Lizbon'dan ama fiyatlarını hatırlamıyorum5-7 euro arası.
 Baykuşlu aksesuarlar çok moda bir süredir.Barcelona'dan pazarlıkla 7 Euroya aldım.:)
 Bu cici şemsiye hediye geldi Çin'den
 Bu kırmızı çanta Valencia'dan ve sadece 5 euro.Öyle güzel bir mağaza buldum ki daha neler neler vardı ama işte alamadım hepsini:(
Mavi taşlı kolyeyide kırmızı çantamı aldığım mağazadan aldım.Sanırım 5 euroydu.
 

Ve bendeniz.Paris...Louis Vuitton...Champs-Élysées...Zafer takı...

Sagaza Madrid Elbiseleri

6 Ekim 2011 Perşembe
Mezuniyetlere düğünlere daha çok var ama bu elbiseler bakılmayacak gibi değil.Star Akademi'den tanıdığımız Zelia Kaçar'ın da birlikte çalıştığı marka...Merve Boluğur,Burcu Güneş,Ece Sükan,Ziynet Sali,Hanzade Durmuş,Öykü Serter,Dilara Öztunç,Gökçe Bahadır,Nefise Karatay gibi ünlülerin tercihi.Ezel,Küçük Sırlar dizilerinde ve Yok Böyle Dans ve Star Akademi  programlarında bolca görebilirsiniz.


 Gökçe Bahadır'ın Sensiz Olmaz dizi tanıtımındaki elbisesi Sagaza Madrid


Birkaç tane de noname şurdan tık tık