Ünlülerin Giydiği Özgür Masur Elbiseleri

3 Ağustos 2012 Cuma
               Aşk-ı Memnu'dan bu yana popülaritesi iyice artmış olan başarılı tasarımcı Özgür Masur'un tasarımlarını her geçen gün bir başka ünlünün üstünde görür olduk. Artık hemen tanıyoruz. Eğer bir de koleksiyonu incelemişseniz aaa şu elbisenin burası değişmiş, şunun tulumu bunun gömleği diye ayırt edebilirsiniz. Bir elbiseyi dört-beş ünlünün üstünde göünce bende bir yandan besleniyorum bir yandan da kendimi tekrar ediyorum gibi oluyor!:)Belçim Erdoğan'ın Cannes Film Festivali'nde giydiği elbise Özgür Masur'un An isimli koleksiyonundan. Oldukça çarpıcı ve dikkat çekici.


Yine aynı koleksiyondan (bence daha güzel) sarı elbiseyi Belçin Hanım daha önce giymişti.


          Beren Saat'in Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun düğününde giydiği bordo elbise ise Özgür Mansur'un Sadece ismini verdiği koleksiyondaki parçalardan esinlenerek hazırlanmış. Beyaz rengin hakim olduğu koleksiyonda Sedef Avcı da mankenler arasındaydı.


Defilede Özge Ulusoy'un giydiği siyah püsküllü elbise Beren Saat tarafından giyilmişti.


An koleksiyonundan bordo tulum. Yakında birinin üstünde görürürüz. Çok iddialı.

K

Sedef Avcı'nın katalog çekiminde giydiği tek omuzlu elbise


             Yine Özgür Mansur'un An koleksiyonundan iki parça. Belki manken de bira benziyo ama Blake Lively'in üstünde hayal ettim sol taraftakini çok yakıştı.:) Sağ taraftaki açık mavi cekete bayıldım.


Siyah  Tülden Anlar             Sadece koleksiyonundan. Özge Ulusoy'un taşıdığı balık model elbise,muhteşem beyaz tulum ve Ahu Yağtu'nun taşıdığı beyaz efil efil elbise.


          Özgür Masur'un Bugün koleksiyonunda kullandığı lale desenli kumaşı giymeyen kalmadı. Hazal Kaya'nın film galasında giydiği elbise. Defilede kullanılan sortlu uzun kollu bir parçaydı. İyiki değiştirmiş.


Beren Saat'in ve daha önce Selenay Sarıkaya'nın giydiği lale desenli tulum.


             Bu deseni Kuzey Güney dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Merve Boloğur'un gömleğinde görmüştük. Ayrıca defilede bu tulumu Selma Ergeç taşımıştı.


           Ahu Yağtu'nun sunduğu bu elbiseyi de Adriana Lima Yok Böyle Dans yarışmasındaki performansında giymişti.


            Sedef Avcı ve Selin Demiratar


Bade işçil ve Beren Saat'in Özgür Mansur tasarımı siyah elbiseleri. Tek fark göğüs kısmında.


          Bengü'nün kırmızı ebru desenli elbisesi.


           Zuhal Olcay'ın ceketi müthiş.


            Merve Boluğur'un kırmızı tulumu yine Özgür Masur imzalı.


          İşte giymeyen kalmayan tasarım.Ahu Yağtu bir davette,Merve Boluğur Aslı Enver -Birkan Sokullu'nun düğününde,Öykü Karayel Kuzey Güney'de giymişti. Bitmedi bir yarışmacı Bugün Ne Giysem'in finalinde giymişti.

1 yorum:

  1. Laura dedi ki...:

    Hey sweetie, thanks so much for stopping by! Sure, would love to follow each other!
    I just followed you!

Yorum Gönder