ÜNLÜLERİN GİYDİĞİ ELLIE SAAB TASARIMI KISA ELBİSELER

6 Eylül 2012 Perşembe
             Venedik Film Festivali'nde Laetitia Casta'nın müthiş ayakkabıları ve elbisesi tabiki şu aralar taktığım tasarımcı Ellie Saab'ın. Daha önce tasarımcının uzun elbiseleri ile ilgili bir post yapmıştım. Buradan inceleyebilirsiniz. 


Ve işte ünlüler


Dakota Fanning'in 2010 Los Angeles Film Festivali'nde "The Twilight Saga: Eclipse" premierinde giydiği elbisesi Ellie Saab.
 

Mila Kunis'in Arkadaştan Öte filminin Moskova'daki premierinde giydiği elbise. Bu kadına bayılıyorum.Ayrıca filmide tavsiye ederim hem eğlenceli.
 

Pişti:)Eva Longoria'nın seçtiği diğer elbiseler için buraya tıklayınız.


Taylor Swift'in nude elbisesi.


 Blake Lively herzaman ki gibi çok hoş. Blake lively'in tercih ettiği elbiseleri görmek için buraya tıklayınız.


Anna Kendrick'in bir film galasında giydiği elbise ile Megan Fox'un giydiği aynı tasarımcıya ait elbise doğal açık tonlarda.


Keira Knightley Toronto Uluslararası Film Festivalinde giydiği sırt dekolteli elbisesi müthiş.Laetitia Casta'nın  Venedik Film Festivali'nde giydiği somon rengi elbise Elie Saab'ın 2012 2013 sonbahar - kış koleksiyonunda. Ayakkabılarına bayıldım.
 

Emma Watson'ın Harry Potter'ın premierinde giydiği elbise

2 yorum:

 1. Genie dedi ki...:

  I wish I knew what all of this Turkish meant... but I think Blake Lively is probably my favorite out of all of these outfits, just because I love how different her dress is. Thank you so much for visiting my blog, I really appreciate it!

  xoxo,
  Genie


  www.uniqueandchicstyle.blogspot.com

 1. Janna dedi ki...:

  Thanks for your lovely comment :D I like especially Keira Knightley's dress. Thanks for sharing! x

Yorum Gönder